Будущее рыболовного спорта Украины.

23 июля на Закарпатье прошли 5-тые уже юбилейные соревнования Юный рыбак 2017. Один из спонсоров соревнования TM G.Stream. Детальный отчет и фото от одного из организаторов детских соревнований по рыбалке Максима Горзова. Всім Привіт! 23 липня 2017 року пройшли 5-ті, так би мовити, Ювілейні змагання Юний Рибалка 2017.

В них взяли участь дітки віком від 6-ти до 15-ти років. Діток як і минулого разу поділили на дві вікові групи, щоб більш менш вирівняти їхні шанси на перемогу та збільшити кількість призерів. Деякі з учасників виросли на моїх очах в майстерності лову риби – так як приймали участь в кожних змаганнях з 5-ти проведених, деяких я бачив вперше, але вони відразу показували що готові боротись з іншими на рівних. Але з кожним роком азарт під час лову, та особливо спостерігання за зважуванням риби зростав. Цього року при зважуванні кожного з учасників були 98% учасників, слідкували за результатами та прикидували на якому місці вони знаходяться (як Шурік не старався їх обманути називаючи невірні місця ).


Благодаря соревнованиям растет популярность именно спортивной детской рыбалки.


Якщо згадувати перший рік – коли дітки швидко стомлювались та швидко втрачали інтерес якщо клювало не активно – то з кожним роком учасники відносились все відповідальніше до даних змагань – показуючи свою майстерність та здобуті з кожним роком навички. Незважаючи на душну погоду яка супроводжувалась нестерпною спекою, ніхто не зійшов з дистанції достроково, саме це (на мою думку) і є майбутнє риболовного спорту України. До речі й рибку відпускали в озеро вже з посмішкою а не з дивним виразом типу - *а чому не посмажили?*

Тому в першу чергу хочу подякувати діткам що приймали участь в даних та минулих 4-х змаганнях – Ви молодці, тільки для Вас це робилось і без Вас цього б не відбулось! Також Подяка батькам – за те що знаходять змогу привести діток на такі мироприємства в такий не легкий для нас всіх час.
Подарки детям обеспечили производитель прикормок GStream, рыболовные магазины. Организовали старты владелец водоема и множество неравнодушных взрослых.

Велика Подяка господарю водойми Качур Юрію – за те що вкотре безкоштовно надає свій риболовний полігон для наших юних бійців риболовного спорту.І звичайно нашим спонсорам –завдячуючи яким кожен з учасників цього року залишився з повними руками призів і посмішкою на лиці.

Дякую компанії G. STREAM за спонсорську підтримку, та особисто Олексієві Пугачу – вже вкотре по першому зверненню зголошуються підтримати Діток на даних змаганнях.

Дякую магазину Риболов (вул. Минайська м.Ужгород http://uzh-fishing.com.ua/)та особисто його власнику Ігору котрий також постійно по першому проханню надає свою підтримку в дитячих і не тільки змаганнях.

Дякую магазину Крючок м. Виноградів –Хлопці також неодноразово підтримують дитячі та інші змагання що проводила наша Федерація.Дякую Шуріку (нашому постійному помічнику, судді, водію, спонсору і ще багато багато всього що він робить і зробив для того щоб змагання в Закарпатті відбувались)

Дякую Ігору Долиничу, Толіку Вдовенко, Шиц Ферію, Пантьо Денису, Валл Олександру, Миколі Дурицькому, Кляп Юрію, Лазур Лоцію, Мишко Олександру котрі допомогли в проведенні цьогорічних змагань, та Іншим хто завжди чи то матеріально чи фізично чи якимось іншим способом був залучений до проведення попередніх змагань.

Всім хто підтримував нас за ці 5 років (спонсорам, батькам, не байдужим людям) – Величезне дякую!

TOP "Универсал" (Мед)

TOP "Универсал" (Мед)

TOP "Универсал" (Мед)ТМ «G.Stream» представляет серию рыболовных прикормок серии «ТОР», изготовлен..

20.25грн 27.00грн

TOP "Карась" (Карамель)

TOP "Карась" (Карамель)

TOP "Карась" (Карамель)ТМ «G.Stream» представляет серию рыболовных прикормок серии «ТОР», изготовл..

20.25грн 27.00грн

TOP "Лещ/Плотва" (Ваниль)

TOP "Лещ/Плотва" (Ваниль)

TOP "Лещ/Плотва" (Ваниль)ТМ «G.Stream» представляет серию рыболовных прикормок серии «ТОР», изгото..

20.25грн 27.00грн
Статьи

Мороз и снег с дождем, день чудесный - для рыбалки в НОЯБРЕ
Перейти
Погода намекала - едь за лещом
Перейти
Рыбалка в ноябре. Клевало супер так что сезон еще совсем не закрыт.
Перейти