ВЕСНЯНИЙ ПОПЛАВОК - Горішні Плавні.

Весняний поплавок. Саме під такою назвою, у м. Горішні Плавні, на базі ДЮСШ N3 "Яхт клуб", був проведений відкритий чемпіонат міста з рибної ловлі на поплавчану вудку, серед людей з інвалідністю.

Організаторами таких змагань, виступили міськи громадські організації людей з інвалідністю "Непереможні" та "Стимул". Основною метою яких, є допомога усім людям що мають інвалідність, як у побутових проблемах, так і можливості отримати змістовний відпочинок зі спортивним азартом. До участі в змаганнях, традиційно долучилися і представники Кременчуцького реабілітаційно - оздоровчого клубу "Арокі", з котрим наші міські громадськи організації співпрацюють вже не один рік. Самі змагання проходили у теплій та дружній атмосфері і продовжувалися близько чотирьох годин і навіть погода подарувала учасникам на диво гарний і сонячний день.Та незважаючи на це, з майже тридцяти учасників, лише сімнадцятьом вдалося піймати рибу. Усі рибалки дуже хвацько вправлялися зі своїми снастями. А серед учасників були представники і «слабкої» статі. Більш того, у деякі моменти чоловікам навіть прийшлося понервувати, бо як з'ясувалося, жінки в змозі надавати достойний супротив рибалкам зі стажем. А поборотися, було за що. Спонсори надіслали величезну кількість чудових призів, серед яких були і голова підсаки, і відра для замішування прикормки, і різноманітні види самої прикормки, а також ароматизатори, поплавки, жилка, вудки і кепки. Завдячуючи нашим спонсорам, подарунки отримали як призери, так і усі учасники риболовних змагань.
По закінченню змагань судді ретельно зважили улов кожного учасника і місця поділилися наступним чином:

- 1-ше місце виборов Микитенко Віктор, з результатом 590 грм., він же став і переможцем у номінації "Найбільша риба", за що отримав ще одну медаль і додаткові подарунки;

- 2-ге місце посів Бабарін Андрій, з результатом - 275 грм.

- 3-тє місце здобув Наумов Геннадій, з результатом 176 грм.

Цього року, до участі у змаганнях, вдалося долучити і підростаюче покоління. Наймолодший рибачок, Баранюк Нестор 2003 р.н., котрий вперше приймав участь у наших змаганнях, одразу ж посів 11-те місце. До того ж так натхненно рибалив, що аж трішечки підгорів на сонечку. За таку самовідданість, усім рибацьким колективом, було вирішено нагородити юного рибалку додатковим подарунком. Усі призери змагань отримали почесні грамоти, медалі та кубки і звісно ж коштовні подарунки. А по закінченню змагань, усі учасники відвідали запашного яблучного пирога разом із смачними напоями, що також були надані нашими спонсорами.

Хочеться вірити, що нам вдалося подарувати усім хто був присутній на цьому заході, справжнє свято рибалки і надати можливість кожному з учасників добре відпочити та ще більше повірит в себе і свої сили. Всім бажаємо сили волі, бойового духу та оптимізму, а нашим спонсорам велика подяка за підтримку нашого риболовного турніру.

Організатори: міська громадська організація спортсменів з інвалідністю "Непереможні", міська громадська організація людей з інвалідністю "Стимул", відділ культури, спорту і туризму при Горишньоплавнівській міській раді.

Велика подяка Пілюгіну Віктору Івановичу за допомогу з організацією і фото супроводженням нашого риболовного турніру; ДЮСШ N3 ("Яхт клуб") за надане місце для проведення змагань; інтернет ресурсу "Горішні Плавні online".

Статьи

Новый СУПЕР конкурс от GStream - ПОБЕДИТЕЛЬ ВЫБИРАЕТ ПЕРВЫМ!
Перейти
Мерная плотва на пеллетс.
Перейти
Подледный карась
Перейти